Apie mus

Dekbanus baldai – baldai su siela.

Įmonė veikia nuo 2003 metų. Minkšti ir korpusiniai klasikiniai ir modernūs svetainės, miegamojo, valgomojo, virtuvės, prieškambario, vaikų bei darbo kambario baldai tai, ko reikia kiekvieniems namams.

Prabangus, patogumu ir išskirtiniu dizainu pasižymintis kokybiški minkšti ir korpusiniai baldai, stilingi kavos staliukai, spintos, sofos, komodos ir kiti valgomojo ir svetainės baldai realizuos Jūsų individualią stiliaus erdvę ir padės įgyvendinti svajonių namų viziją.

Dekbanus Baldai klientui siūlo aukštos kokybės virtuvės erdves, valgomojo, svetainės, miegamojo, drabužinės, biuro, vonios, vaikų kambario baldus.

Tik Jums – išskirtinis projektas, dizainas, fasadų įvairovė, spalvinė gama.

Kokybė – naudojamos naujausios dažymo, faneravimo, briaunų klijavimo technologijos.

Ilgaamžiškumas – unikalios produktų ypatybės ir tik aukščiausios kokybės vidaus įrangą ( Blum lankstų, stalčių sistemų, pakėlimo mechanizmų).

Technika – naujausia nuo pasaulinių gamintojų.

„Dekbanus“ projektuotojai, gali pasiūlyti Jums kokybiškas nestandartinių baldų projektavimo paslaugas. Ir pagaminti Jūsų svajonių baldus.

Kartu įsigilinę į Jūsų lūkesčius ir norus paversime Jūsų svajones realybe ir sukursime ir pasiūlysime baldus iš Jūsų vizijų!

Funkcionalumu, unikalumu pasižymintys virtuvės baldai ir spintos.
Išskirtinių spalvų ir stilių įvairovė leis sukurti pageidaujamą interjerą ir išlaikyti harmoningą stilių, o gausus skirtingų modelių pasirinkimas užtikrins, jog priklausomai nuo poreikių pavyks maksimaliai išnaudoti turimą erdvę. Tad jeigu Jums virtuvėje norisi ne tik estetikos, bet ir ilgaamžių sprendimų, kokybiškus virtuvės baldus ir spintas galėsime sukurti mes.

Baldų priežiūros ir naudojimo instrukcija